Transmisje na antenie Radia Maryja

z kościoła św. Józefa w Toruniu

 

 

Katolicka rozgłośnia Radia Maryja transmituje z kościoła św. Józefa w Toruniu:

  • Mszę św. – poniedziałek, środa, piątek o godz. 7.00,
  • Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środy o godz. 18.00.

 

ZAMAWIANIE INTENCJI MSZALNYCH:

Intencje mszalne na Mszę św. transmitowaną przez Radio Maryja mogą zamawiać słuchacze tej rozgłośni z całej Polski. Zgłoszenia intencji można dokonać telefonicznie w sekretariacie parafii, tel.: 56 662 30 32. Ofiarę mszalną można złożyć przekazem pocztowym na adres parafii lub poprzez wpłatę na konto bankowe parafii św. Józefa:

 

Rzymskokatolicka parafia św. Józefa

ul. św. Józefa 23/35

87-100 Toruń

Bank Spółdzielczy w Toruniu

47 9511 0000 2001 0000 1108 0001

e-mail: parafia.sw.jozefa@gmail.com

 

Parafia św. Józefa zastrzega sobie prawo do zmiany brzmienia intencji mszalnej w porozumieniu z ofiarodawcą. Parafia nie ponosi również odpowiedzialności za ewentualny brak transmisji radiowej wynikający ze zmiany programu uczynionej przez redaktorów odpowiedzialnych za Radio Maryja.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń prosimy o wcześniejsze rezerwowanie terminu (ok. 3 miesiące wcześniej). Informujemy, że raz w tygodniu (w środy) odprawiana jest zbiorowa intencja Mszy św., na którą składają się intencje zgłaszane przez wiele osób.

 

INTENCJE GREGORIAŃSKIE:

Msze św. gregoriańskie sprawowane są za jedną osobą zmarłą przez 30 kolejnych dni. Rezerwacji terminu należy dokonać telefonicznie (prosimy nie przesyłać ofiary, zanim intencja nie zostanie uzgodniona telefonicznie). Informujemy, że tylko część intencji gregoriańskich jest odprawianych podczas Mszy św. o godz. 7.00, większość jest ogłoszonych podczas tej Mszy św., natomiast odprawione są indywidualnie w późniejszych godzinach danego dnia. Czas oczekiwania na intencje gregoriańskie jest bardzo różny, dlatego też konieczny jest kontakt telefoniczny.

 

ZGŁASZANIE PRÓŚB I PODZIĘKOWAŃ NA NIEUSTANNĄ NOWENNĘ DO MBNP:

Podziękowania i prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy mogą być zgłaszane przez wszystkich. Są one odczytywane podczas nieustannej nowenny transmitowanej przez Radio Maryja z kościoła sanktuaryjnego w Toruniu w każdą środę o godz. 18.00. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń nie zawsze będzie możliwe odczytanie wszystkich próśb i podziękowań. Wszystkie jednak są składane przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Toruniu.

Podziękowania i prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można nadsyłać pocztą zwykłą (z dopiskiem: „nowenna”) lub korzystając z poczty elektronicznej na adres (na nieustanną nowennę nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych):

 

Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa

ul. św. Józefa 23/35

87-100 Toruń

e-mail: nowenna.torun@gmail.com

 

Ewentualne ofiary zwyczajowo składane przy tej okazji, z przeznaczeniem na rozwój sanktuarium, mogą być złożone poprzez wpłatę na konto bankowe parafii św. Józefa (zob. wyżej) lub przekazem pocztowym z zaznaczeniem „na nowennę”.