Kalendarium

wydarzeń 2022

 

WRZESIEŃ 2022

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

Informacje dodatkowe

11 12.00 Spotkanie organizacyjne Kaplica Szkolna spotkanie organizacyjne rodziców dzieci z klas III (tj. dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii św. w 2023 roku)
12 19.00 Spotkania z literaturą i sztuką Kaplica Szkolna

Akcja Katolicka w ramach projektu „Spotkania z literaturą i sztuką” organizuje spotkanie: „Powołanie św. Mateusza wg obrazu Caravaggia”. Spotkanie odbędzie się w dniu 12 września (poniedziałek) po wieczornej Mszy św. w Kaplicy Szkolnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – nie tylko członków Akcji

13 18.45 Nabożeństwo fatimskie    
13   Modlitewna Grupa św. Józefa   rozpoczyna rok formacyjny już od najbliższego wtorku, 13 września. Rozpoczęcie o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce odbędzie się spotkanie integracyjne. Zapraszamy każdego, kto chciałby bliżej poznać postać św. Józefa. Spotkania będą odbywały się zawsze w drugi wtorek miesiąca o godz. 16.30 w kościele
15   Imieniny s. Nikodemy    
23   Fitness duchowy dla kobiet   Zapraszamy do udziału w spotkaniu dla kobiet w ramach cyklu „Fitness duchowy”. Temat spotkania: „Od smutku do radości”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 23 września o godz. 18.50 (po Mszy św. wieczornej) w auli św. Klemensa. Na spotkaniu dowiemy się, jak radzić sobie ze smutkiem i żyć pełnią Bożej radości. Spotkanie organizuje wspólnota Pieśń Nowa oraz Akademia Talentów.
26   Bł. Kaspra Stangassingera – liturgiczne wspomnienie    
28   Dzień imienin: o. Wacław Zyskowski    

 

PAŹDZIERNIK 2022

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

Informacje dodatkowe

1   Rocznica koronacji ikony MBNP w Toruniu (1967)    
5   Bł. Franciszka Ksawerego Seelosa – liturgiczne wspomnienie    
8   Bal dla katolickich singli   Zapraszamy katolików stanu wolnego w wieku 25-42 lata na bal, który organizowany jest przy naszej parafii. Odbędzie się w sobotę, 8 października. Obowiązują zapisy. Więcej informacji na plakacie oraz na Facebooku na profilu: Katolickie Single w Toruniu.
9   21. Dzień Papieski – zbiórka na Fundusz Dzieło III Tysiąclecia    
23   Światowy Dzień Misyjny    
28   Dzień imienin: o. Tadeusz Rydzyk