Kalendarium

wydarzeń 2021

 

LISTOPAD 2021

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

Informacje dodatkowe

1   uroczystość Wszystkich Świętych kościół Msze św. w dniu 1 listopada będą odprawione w kościele według porządku niedzielnego
2 17.15 Dzień Zaduszny kościół Modlitwa za zmarłych, którzy odeszli od nas w minionym roku, rozpocznie się o godz. 17.15, a bezpośrednio po niej zostanie odprawiona w ich intencji Msza św. Rodziny zmarłych prosimy, aby na tę wieczorną modlitwę i Mszę św. przynieśli ze sobą znicze.
5 17.15 Oaza Nowej Drogi (OND) dla dzieci kościół Rozpoczyna się formacja oazowa dla dzieci z klas IV i V szkoły podstawowej. Rodziców dzieci z klas IV i V zapraszamy na spotkanie informacyjne
z o. Pawłem Orłem oraz animatorami.
6 11.00 Oaza Nowej Drogi (OND) dla dzieci salka młodzieżowa (wejście E) Pierwsze spotkanie oazy dla dzieci
6   bł. Józefa Ksawerego Gorosterratzu i jego pięciu towarzyszy – liturgiczne wspomnienie    
7   Skauci Króla będą rozprowadzać flagi narodowe   W ten sposób skauci chcą przypomnieć o patriotycznym zawieszaniu flagi Polski podczas świąt Narodowych takich jak Święto Niepodległości 11 listopada. Równocześnie w ten sposób zbierają fundusze na zakup mundurów. Skauci z flagami będą stać przy wejściach do kościoła.
8 17.00 Kolejny cykl trzech spotkań dla narzeczonych w poradni rodzinnej w sali przy furcie klasztoru  
13   Dzień imienin: o. Stanisław Kukułka    
14   Dzień Ubogich   W niedzielę, 14 listopada będziemy obchodzić ogłoszony przez papieża Franciszka Dzień Ubogich. Ludzi, który pomagamy, chcielibyśmy zaprosić na spotkanie. Nie wystarczy dać coś, jest ważne, aby się spotkać. Z inicjatywy Świeckich Misjonarzy Najświętszego Odkupiciela i Grupy Charytatywnej zarówno parafian, jak i osoby, którym pomagamy, zapraszamy w niedzielę, 14 listopada na Mszę św. o godz. 15.00, a następnie spotkanie w Kaplicy Szkolnej. Informujemy również, że 8 osobom, które nie wychodzą z domów, z okazji Dnia Ubogich zostaną przekazane upominki w formie paczek.
16 18.50 Nabożeństwo ku czci św. Józefa kościół Nabożeństwo ku czci św. Józefa (podczas trwającego Roku św. Józefa) z katechezą o duchowości chrześcijańskiej. Udział w nabożeństwie wiąże się z możliwością przyjęcia odpustu zupełnego.
17   Dzień imienin: s. Elżbieta    
20   Bal dla singli  

Katolików stanu wolnego w wieku 25-42 lata zapraszamy na bal pt. „Szukajcie, a znajdziecie...”, który odbędzie się w sobotę, 20 listopada. Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/1043336576484622?ref=newsfeed

21 15.00 Diecezjalny Dzień Młodzieży kościół  

 

GRUDZIEŃ 2021

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

Informacje dodatkowe

6 17.00 Kolejny cykl trzech spotkań dla narzeczonych w poradni rodzinnej w sali przy furcie klasztoru  
8   Niepokalanego Poczęcia NMP, Patronki Zgromadzenia    
9   Dzień imienin: o. Wiesław Pabian    
12-15   Rekolekcje adwentowe kościół  
24   Dzień imienin: o. Adam Dudek